Ekonomi

Kuşadası Belediyesi’nin Adabahçe Projesi AdaMarket Ekspres Aracıyla Büyük İlgi Gördü

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in tarımsal üretimi geliştirmek için “Toprağa Sarıl Üretime Katıl” sloganıyla hayata geçirdiği Adabahçe projesinde, yerel tohumlarla yetiştirilen ürünlerin zarar görmeden halka ulaşmasını sağlayan “AdaMarket Express” aracı. aracılar, büyük ilgi görüyor.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in yerel tarımsal üretimi geliştirmek amacıyla 3 yıl önce hayata geçirdiği Adabahçe’de yerel tohumlarla yetiştirilen çalışmaları bir araya getiren “AdaMarket Ekspresi” aracı tatilcilerin beğenisini kazandı.

Üretilen sebze, meyve ve ambalajlı gıdaları aracısız olarak Kuşadası halkıyla buluşturan “AdaMarket Ekspres” aracı, her gün şehrin farklı bir mahallesine gidiyor. Son olarak tatilciler Davutlar Mahallesi Ada Camping’in yanında duran aracın önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

İzmir’den arkadaşlarıyla tatil için Kuşadası’na gelen Şilan Kaya, Kuşadası Belediyesi’nin AdaMarket Ekspres araç hizmetini çok beğendiğini söyledi. Aldığı meyvelerin çok taze olduğunu belirten Kaya, “Özellikle şeftalinin tadını çok beğendim. Hem Kuşadasılılar hem de bizler için güzel bir hizmet oldu. AdaMarket Express aracını Ada Camping’de daha fazla görmek isteriz. sıklıkla.”

AdaMarket Ekspres aracının şehrin farklı noktalarında durmasının büyük avantaj olduğunu kaydeden Hülya Küçük, “Satılan sebze ve meyvelerin fiyatları da çok uygun. Tatil için geldiğimiz Kuşadası’nı görünce çok beğendik. Böyle hoş bir hizmetle karşılaştık.”

haber-kula.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu